Vyhledávání

Překlad/translate


MENU


- POLÉVKY - receptů 90
- POMAZÁNKY - receptů 10
- PŘÍLOHY - receptů 0
- HLAVNÍ JÍDLA - receptů 227
- CIZÍ KUCHYNĚ - recepty 87
- OSTATNÍ - receptů 91
- SLADKÁ JÍDLA - receptů 1

- VAŘÍME DO PRÁCE - receptů 1

- DĚLENÁ STRAVA - (P) - receptů 17
-
DĚLENÁ STRAVA - (S) - receptů 14
-
GRILOVÁNÍ - receptů 46
- UZENÍ - receptů 3
- VAŘENÍ V KOTLÍKU - receptů 13

- SPECIÁL: Koleno - receptů 19
- SPECIÁL: Kachna - receptů 4
- SPECIÁL: Žebra-bůček - receptů 21

- ARCHÍV RECEPTŮ (VŠE)
- POSLEDNÍ PŘIDANÉ RECEPTY
- NEJČTENĚJŠÍ RECEPTY

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Nudle soba s kuřecím masem (JAPONSKO)

Po nějaké době jsem se rozhodl připravit nudle japonského typu. A ne jako klasické smažené nudle, ale jako přílohu k lehkému kuřeti na zelenině. Rychlé a je jednoduché. Vynachal jsem tradiční krájení surovin na nudličky a vše ponechal při větších kouscích. Jednak aby bylo vše snazší jíst hůlkami a také aby zelenina byla křupavá a houby šťavnaté ...
Recept přidán dne 02.03.2018 - podívejte se i na další recepty na www.varecka.euPo nějaké době jsem se rozhodl připravit nudle japonského typu. A ne jako klasické smažené nudle, ale jako přílohu k lehkému kuřeti na zelenině. Rychlé a je jednoduché. Vynachal jsem tradiční krájení surovin na nudličky a vše ponechal při větších kouscích. Jednak aby bylo vše snazší jíst hůlkami a také aby zelenina byla křupavá a houby šťavnaté.

Suroviny:

Kuřecí maso, rýžové víno, žampiony, mrkev, bambusové výhonky, mungo klíčky, česnek, sojová omáčka japonského typu, drcené chilli, olej, škrob, pepř a sůl.

Postup:

Maso pokrájíme na tenké nudličky a naložíme do vína, sojové omáčky, chilli, pepř a sůl. Necháme odležet cca hodinku. Ve woku si rozpálíme olej a na něm zoprudka osmahneme maso, přidáme mrkev, výhonky a dále smažíme. Nakonec přidáme o žampiony a klíčky. Osmahneme a zalijeme zbytem marinády ve které jsme rozmíchali lžičku škrobu. Lehce podusíme a podáváme s nudlema, které jsme si připravili dle návodu na obalu.

print Formát pro tisk