Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Nudle soba s kuřecím masem (JAPONSKO)

Po nějaké době jsem se rozhodl připravit nudle japonského typu. A ne jako klasické smažené nudle, ale jako přílohu k lehkému kuřeti na zelenině. Rychlé a je jednoduché. Vynachal jsem tradiční krájení surovin na nudličky a vše ponechal při větších kouscích. Jednak aby bylo vše snazší jíst hůlkami a také aby zelenina byla křupavá a houby šťavnaté ...
Recept přidán dne 02.03.2018 - podívejte se i na další recepty na www.varecka.euPo nějaké době jsem se rozhodl připravit nudle japonského typu. A ne jako klasické smažené nudle, ale jako přílohu k lehkému kuřeti na zelenině. Rychlé a je jednoduché. Vynachal jsem tradiční krájení surovin na nudličky a vše ponechal při větších kouscích. Jednak aby bylo vše snazší jíst hůlkami a také aby zelenina byla křupavá a houby šťavnaté.

Suroviny:

Kuřecí maso, rýžové víno, žampiony, mrkev, bambusové výhonky, mungo klíčky, česnek, sojová omáčka japonského typu, drcené chilli, olej, škrob, pepř a sůl.

Postup:

Maso pokrájíme na tenké nudličky a naložíme do vína, sojové omáčky, chilli, pepř a sůl. Necháme odležet cca hodinku. Ve woku si rozpálíme olej a na něm zoprudka osmahneme maso, přidáme mrkev, výhonky a dále smažíme. Nakonec přidáme o žampiony a klíčky. Osmahneme a zalijeme zbytem marinády ve které jsme rozmíchali lžičku škrobu. Lehce podusíme a podáváme s nudlema, které jsme si připravili dle návodu na obalu.

print Formát pro tisk