Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Lahůdkové tofu s rýžovýma nudlema (ASIE)

Tofu má své kouzlo a ne každý jej v něm najde. Kdokoliv kdo se na něj bude dívat jako na náhradu masa, tak mu pravděpodobně nikdy nepřijde na chuť. Já raději volím takové postupy, které jsou shodné pro práci s masem, ale tofu má tu výhodu, že se dá skvěle ochutit a to i připravit ...

Recept přidán dne 15.1.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla


Tofu má své kouzlo a ne každý jej v něm najde. Kdokoliv kdo se na něj bude dívat jako na náhradu masa, tak mu pravděpodobně nikdy nepřijde na chuť. Já raději volím takové postupy, které jsou shodné pro práci s masem, ale tofu má tu výhodu, že se dá skvěle ochutit a to i připravit. V tomto případě jde o tofu se zeleninou a rýžovými nudlemi.
Suroviny: Rýžové nudle, lahůdkové tofu, mrkev, cibule, jarní cibulka, pórek, pekingské zelí, žampiony, chilli omáčka, sojová omáčka a ústřicová omáčka.

Postup: Jednodušeji to již nejde. Na pánvičce si osmažíte tofu do křupava, na woku ve vyšší vrstvě oleje smažíme zprudka, cibuli s mrkví, podle tvrdosti přidáme žampiony, pórek, jarní cibulku a nakonec ochutíme chilli, sojovou a ústřicovou omáčkou (kdo má rád přidá si i rybí omáčku). V rychlovarné konvici si ohřejeme v průběhu smažení vodu a tou zalejeme připravené rýžové nudle, které jen zamícháme do připravené směsi zeleniny a opečeného tofu. Ideální je takové pokrmy podávat spolu s omáčkami, ať si každý dochutí podle svého.
print Formát pro tisk