Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách
- Jídelna Rubena v Náchodě

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Kuřecí s rýžovými nudlemi (ASIE)

Další den čína … nebo pokus o asijskou kuchyni. Tentokrát již i s kuřecím prsíčkem jako bonusem k nudlím. Obdobný recept jako smažená rýže, ale s masem a rýžovými nudlemi. Chuťovka a zdravější večeře. ...

Recept přidán dne 16.1.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla.


Další den čína … nebo pokus o asijskou kuchyni. Tentokrát již i s kuřecím prsíčkem jako bonusem k nudlím. Obdobný recept jako smažená rýže, ale s masem a rýžovými nudlemi. Chuťovka a zdravější večeře.
Suroviny: Rýžové nudle, kuřecí maso, cibule, pórek, mrkev, bílé zelí, česnek, jarní cibulka, shitake, jidášovo ucho, sojová omáčka, rybí omáčka, bílé suché víno, sušené chilli, pepř.

Postup: Rýžové nudle spaříme jako první a necháme změknout. Kuřecí maso (prsíčka) pokrájíme na nudličky a osolíme, opepříme a osmahneme. Dáme chvilku bokem. A dále cibuli nakrájíme na měsíčky, pórek na půlkolečka, mrkev na sirky, zelí na čtverečky, česnek na plátky, houby na nudličky. Postupně podle tvrdosti smažíme na kapce oleje. Mezitím si připravíme zálivku na omáčku. Sojovou omáčku, rybí omáčku, bílé víno a chilli. Když zelenina trochu povadne, přidáme maso a uvařené rýžové nudle a chvilku smažíme. Zalijeme omáčkou a chvilku povaříme. Nakonec přidáme čerstvou jarní cibulku … a je hotovo a podáváme s chilli omáčkou.

print Formát pro tisk