Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: POLÉVKY, MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Kuřecí polévka v asijském stylu (ASIE)

Kuřecí polévka z vývaru je vždy super a pokud má trochu i asijská nádech tak je to jistota, že postaví na nohy kde koho. Toto je spíše svačinovka nebo snídaňová polévka, která není třeba zahušťovat. Ostatně suroviny na dorobno pokrájené postačí na to aby byla polévka jak se patří hutná ...
Recept přidán dne 09.04.2016 - podívejte se i na další recepty na polévkyKuřecí polévka z vývaru je vždy super a pokud má trochu i asijská nádech tak je to jistota, že postaví na nohy kde koho. Toto je spíše svačinovka nebo snídaňová polévka, která není třeba zahušťovat. Ostatně suroviny na dorobno pokrájené postačí na to aby byla polévka jak se patří hutná.

Suroviny: Vařené kuřecí maso, pšeničné nudle, cibule, kuřecí vývar, sojová omáčka, chilli omáčka, rýžový ocet, olej, žampióny, hlíva ústřičná, pepř a sůl.

Postup: Na oleji osmahneme cibulku na půlkolečka, zalijeme kuřecím vývarem a přidáme na drobno pokrájené houby, kuřecí maso, sojovou a chilli omáčku a přivedeme k varu. Vaříme dokud nejsou houby měkké. Nakonec ochutíme dle chuti octem, solí a pepřem ... přídáme i nudle a necháme povařit dokud nudle nejsou uvařené. Podáváme horké v polévkové misce.
print Formát pro tisk