Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Kuře se zeleninou (ASIE)

Další z variací na bistroasijské pokrmy. Poslední dobu jsem velkým fandou lehčíh jídel. Ne že by pořádná bašta stála stranou, ale vždy by mělo jít o vyváženou stravu. A protikladem masa je vždy zelenina a to mimimálně v poměru 1:3. Pak není problém se dobře a dosytosti nadlábnout ...

Recept přidán dne 18.1.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla.


Další z variací na bistroasijské pokrmy. Poslední dobu jsem velkým fandou lehčíh jídel. Ne že by pořádná bašta stála stranou, ale vždy by mělo jít o vyváženou stravu. A protikladem masa je vždy zelenina a to mimimálně v poměru 1:3. Pak není problém se dobře a dosytosti nadlábnout :o)))
Suroviny: Kuřecí stehení maso, mrkev, pórek, cibule, žampiony, bílé zelí, červená kari pasta, sojová omáčka, rybí omáčka a chilli.

Postup: Mrkev na sirky, pórek za půlkolečka, žampiony na plátky, zelí na kolečka a maso na nudličky. Kuřecí maso osmahneme na trošce oleje a dáme stanou. Na stejné pánvy osmahneme mrkev, cibuly a poté další zeleninu. Přidáme kuřecí maso i se šťávou. Přidáme kari pastu, sojovou a rybí omáčku. Chvilku podusíme a okamžitě podáváme.
print Formát pro tisk