Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách
- Jídelna Rubena v Náchodě

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Kimchi (KOREA)

Korejský kvašený salát je naprostou klasikou asijské kuchyně. Ostré, kyselé a naprosto osvěžující. Ať již je podáván jako součást asijského pokrmu nebo jako základ kimči polévky. Vřele doporučuji vyzkoušet a dále a dále při jakékoliv příležitosti kvasit ...

Recept přidán dne 17.01.2017 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmyKorejský kvašený salát je naprostou klasikou asijské kuchyně. Ostré, kyselé a naprosto osvěžující. Ať již je podáván jako součást asijského pokrmu nebo jako základ kimči polévky. Vřele doporučuji vyzkoušet a dále a dále při jakékoliv příležitosti kvasit.

Suroviny: Pekingské zelí, mrkev, jarní cibulka, česnek, chilli papričky, rybí omáčka a sůl.

Postup: Pekingské zelí nakrájejte na větší kousky a řádně nasolte. Nasolování může trvat 2-8 hodin. Poté a to je velmi duležité je třeba zelí řádně proprat. Poté k zelí přidáme mrkev pokrájenou na sirky, česnek na plátky a jarní cibulku na asi centimetrové kousky. Přidáme 1-2 polévkové lžíce rybí omáčky (začněte raději s jednou lžicí), chilli dle chuti. Alespoň jednu ostřejší chilli papričku. Pote vše uzavřete do vhodné dozy (nebo v případě většího množství do zéláku) a nechte v teple kvasit 3 dny a poté vložte salát do lednice. Od té doby jej můžete baštit ve velkém.

print Formát pro tisk