Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: POLÉVKY, MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Kimči polévka s nudlema (KOREA)

Z kysaného salátu kimči lze připravit i skvělou polévku, která má opět korejský původ. Ostatně je zajímavá alternativa k japonské klasice kimči ramen. Nicméně polévka je lehce nakyslá a ostrá. Ideální je pokud je doplněna polévka o nudle a nudle dle možností ...

Recept přidán dne 17.01.2017 - podívejte se i na další recepty na polévkyZ kysaného salátu kimči lze připravit i skvělou polévku, která má opět korejský původ. Ostatně je zajímavá alternativa k japonské klasice kimči ramen. Nicméně polévka je lehce nakyslá a ostrá. Ideální je pokud je doplněna polévka o nudle a nudle dle možností.

Suroviny: Kimči salát dle receptu zde (http://varecka.eu/index.php?a=svaciny/korejske-kimchi), zeleninový vývar, přeničné kudle, vařené nebo grilované kuřecí maso, vajíčko, chilli omáčka a rybí omáčka.

Postup: V hrnci přivedeme k varu zeleninový vývar a přidáme část kimči a vaříme, přidáme nudle a dochutíme chilli omáčkou a rybí omáčkou. Nakonec přidáme do polévky kuřecí maso a vařené vajíčko a podáváme horké.

print Formát pro tisk