Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Burger s trhaným masem (USA)

Tak teď zde máme druhou specialitu ze země neomezených možností. Prve jsme si připravili trhané vepřové s bramborovou kaší. Teď zde prezentuji další velmi oblíbené jídlo pro klasické BBQ den. Jedná se o zajímavou obměnu klasického grilovaného burgeru. Ovšem jestli se o velkem burgru říká kytarový, tak tento nemusí být tak velký a budete upatlaní až za ušima ...
Recept přidán dne 20.04.2016 - podívejte se i na další recepty na ostatní pokrmyTak teď zde máme druhou specialitu ze země neomezených možností. Prve jsme si připravili trhané vepřové s bramborovou kaší. Teď zde prezentuji další velmi oblíbené jídlo pro klasické BBQ den. Jedná se o zajímavou obměnu klasického grilovaného burgeru. Ovšem jestli se o velkem burgru říká kytarový, tak tento nemusí být tak velký a budete upatlaní až za ušima ... je opravdu velmi šťavnatý.

Suroviny: Vepřová prorostlá plec nebo vepřové ramínko, na potření masa potřebujeme vše po lžíci pepř, sladkou papriku, česnek cca 5-6 stroužků, třtinový cukr. Na BBQ omáčku a marinádu zároveň bude potřeba: Tři čtvrtě hrnku jablečného octa, hrnek kečupu, cibule na kostičky, lžíce chilli omáčky, dvě lžíce worchestrové omáčky a lžíce plnotučné hořčice, cibule na obložení, rajče, hamburgerová bulka nebo jako v mém případě celozrná nebo špaldová kaiserka.

Postup: Trhané vepřové připravíme podle tohoto receptu. Bulky opečeme na grilu nebo na topinkovači. Na spodní část burgeru dáme osolené a opepřená rajčata. Na ně položíme pěknou porci trhaného masa na které dáme na kolečka pokrájenou cibulku. Přiklopíme vhrchní půlkou housky a okamžitě podáváme s velkmým množství ubrousků.
print Formát pro tisk