Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: POLÉVKY, MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Asijská slepičí polévka (ASIE)

Zajímavou obmněnou je poctvicý slepičí vývar s nudlema. Toho si cenní i klasická česká kuchyně, ale co když se na ni podíváme trochu z asijského pohledu a budeme ji trochu směřovat i na vietnam. Ač se nejedná o typický vietnamský recept, tak je jím inspirován a dolaďěn čínským vlivem ...

Recept přidán dne 01.08.2017 - podívejte se i na další recepty na polévkyZajímavou obmněnou je poctvicý slepičí vývar s nudlema. Toho si cenní i klasická česká kuchyně, ale co když se na ni podíváme trochu z asijského pohledu a budeme ji trochu směřovat i na vietnam. Ač se nejedná o typický vietnamský recept, tak je jím inspirován a dolaďěn čínským vlivem :o)))

Suroviny:

Skelet ze slepice nebo stehna, skleněné nudle, cibule, mrkev, jarní cibulka, zázvor, rybí omáčka, sojová omáčka, brambrorový škrob, weisu (není nutné), chilli paprička čerstvá, pepř a sůl.

Postup:

V jednom hrnci uvaříme stehna nebo skelet ze slepice do poloměkka. Když se již blíží stav, že maso již měkně, tak v druhém hrnci na sucho osmehneme cibulku i se slupkou a zázvor. Když začne cibulka i zázvor voňet, tak vše zalijeme vývarem z druhého hrnce, ze kterého jsme zatím vyndali skelet/stehna a osolíme a opepříme. Vývar přivedeme k varu. Necháme povařit. Nakonec přidáme na sirky pokrájenou mrkev, jarní cibulku na kolečka a pár minut povaříme. Mezitím si připravíme skleněné nudle dlle návodu. Do polévkových misek dáme nudle, na kousky pokrájené nebo natrhané maso, zbytek zelení části jarní cibulky a můžeme přidat i chilli papričku. Vývar dochutíme rybá a sojovou omáčkou, lehce zahustíme škrobem rozmočeným ve vodě a nakonec pro zvýraznění chutě můžem přidat i weisu. Necháme zhoustnout a vroucí polévkou zalijeme obsah misek. Poté si již každý dolévá sám dle chutě.

print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat