Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: POLÉVKY, MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Asijská kuřecí polévka s nudlemi (ASIE)

Mám rád polévky v asijské duchu. Jsou lehké z dobrých a čerstvých surovin. Díky tomu může kuchař i trochu experimentovat a vytvořit si tak vlastní chutnou polévku, kteru by jste v asijském kontinentu nenalezli ... což v žádném případně neznamená, že je špatná ... tato je doslova skvělá ...

Recept přidán dne 25.03.2016 - podívejte se i na další recepty na polévkyMám rád polévky v asijské duchu. Jsou lehké z dobrých a čerstvých surovin. Díky tomu může kuchař i trochu experimentovat a vytvořit si tak vlastní chutnou polévku, kteru by jste v asijském kontinentu nenalezli ... což v žádném případně neznamená, že je špatná ... tato je doslova skvělá.

Suroviny: Pečené kuřecí maso, kuřecí vývar, pšeničné nudle, cibule, vajíčko, kukuřičný škrob, olej, cibulová nať, sojová omáčka, peř a sůl.

Postup: Cibulku nakrájíme na půlkolečka a osmahneme na oleji, když je již sklovitá přidáme pečené kuřecí maso a také krátce osmahneme. Zalijeme vývarem, přidáme chilli, sojovou omáčku a přivedeme k varu. Chvilku povaříme a zahustíme škrobem. Když polévka zhoustne přidáme rozmíchané vejce a již připravené nudle. Horkou polévku naservírujeme do polévkové misky a ozdobíme cibulovou natí.
print Formát pro tisk