Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Vepřový závitek s rajskou omáčkou a rýží

Jak jsem se již na tomto webu zmiňoval, že se budeme více věnovat vepřovým závitkum, tak teď je zde druhý recept na závitky s tím, že tentokrát si na nich pochutnáme s rajskou omáčkou a s rýží. Osobně miluji rajskou omáčku, ale ne od jaktěživa. Školní jídelna mě ji dostatečně zprotivila a tak dlouho trvalo než jsem si vychutnal skvělou rajskou se smetanou ...
Recept přidán dne 10.2.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla


Jak jsem se již na tomto webu zmiňoval, že se budeme více věnovat vepřovým závitkum, tak teď je zde druhý recept na závitky s tím, že tentokrát si na nich pochutnáme s rajskou omáčkou a s rýží. Osobně miluji rajskou omáčku, ale ne od jaktěživa. Školní jídelna mě ji dostatečně zprotivila a tak dlouho trvalo než jsem si vychutnal skvělou rajskou se smetanou ... podívejme se spolu na to jak na rajskou s vepřovým závitkem.
Suroviny: Vepřové maso (kotleta, krkovička, plec), náplň závitku: sýr, salám ... , sůl a pepř. Na omáčku cibule, máslo, mouka, rajský protlak a hovězí/vepřový vývar. A rýže jako příloha.

Postup: Maso naklepeme osolíme, opepříme a naplníme tím co máme. Spíchneme špejetem a dáme péci do remosky/trouby. Na omáčku cibulku nakrajíme na drobno a osmažíme, až zezlátne přidáme protlak a 5min neustále mícháme a smažíme. Po té přilejeme hovězí vývar. Dále si uděláme jíšku (máslo + hladká mouka), přidáme do omáčky a necháme provařit. Přidáme koření - nové koření, bobkový list, tymián, skořice, cukr a sůl. Mezitím si uvaříme rýži. Pováváme maso s omáčkou a rýží. Opravdu dobrota.
print Formát pro tisk