Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Chlupačky s houbama

Vajíčko do Sacharidového jídla nepatří.

Zaslal/a: Brigi.ka  •  Čas: 10.4.2018 16:56

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Vepřový řízek s bramborem

Vepřový řízek je jídlo, které nikoho neurazí. pokud nevíte co připravit pro své hosty a chcete aby byli spokojeni připravte řízek ... pěkně z kotletky s křupavou strouhankou vonící po dobrém pivu a polité roztopeným máslem ... to je bašta a je jedno jestli přilohou je brambor, bramborový salát (a nebo u nás na Náchodsku knedlík a zelí :o))))
Recept přidán dne 04.04.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaVepřový řízek je jídlo, které nikoho neurazí. pokud nevíte co připravit pro své hosty a chcete aby byli spokojeni připravte řízek ... pěkně z kotletky s křupavou strouhankou vonící po dobrém pivu a polité roztopeným máslem ... to je bašta a je jedno jestli přilohou je brambor, bramborový salát (a nebo u nás na Náchodsku knedlík a zelí :o)))) ... pojďme se podívat jak na nejlepší vepřový řízek.

Suroviny: Kotlety, hladká mouka, pivo, vejce, čerstvá strouhánka, máslo, olej, sůl a pepř.

Postup: Kotlety naklepeme aby maso bylo stejně silné jen tak se dobře propeče. Masoosolíme a opepříme. Připravíme si hladkou mouku, vajíčko osolené a naředěné trochou piva a strouhánku. Řízky protáhneme trojobalem a smažíme na oleji. Když jsou řízky do zlatova usmažené, tak necháme přebytečný olej nasáknou do papírové utěrky. Nakonec podáváme s bramborem, případně kdo rád i s plátkem citronu s tím, že řízek i brambory přelijeme roztopeným máslem ... pak je mlaskáme dle libosti.
print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.