Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Vepřový plátek se zelenými fazolkami a šťouchaným bramborem

Tento recept využijeme jak při všedním dnu, tak i o víkednu. Jde o trochu pracnější, ale jinak jednoduché jídlo. Ovšem je třeba si dát práci jak s masem, fazolkami, tak i přílohou. Takže je to spíše o správné organizaci než o nějakém kuchařském umění ...

Recept přidán dne 7.2.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla


Tento recept využijeme jak při všedním dnu, tak i o víkednu. Jde o trochu pracnější, ale jinak jednoduché jídlo. Ovšem je třeba si dát práci jak s masem, fazolkami, tak i přílohou. Takže je to spíše o správné organizaci než o nějakém kuchařském umění.Suroviny: Vepřová kotleta, žampióny, zelené fazolky, brambory, smetana, cibule, česnek, slanina, worchesterová omáčka, olej, sůl a pepř.

Postup: Na oleji osmahnene na drobno nakrájenou cibulku. Maso naklepeme, osolíme a opepříme a přidáme na pánev. Maso opečeme¨, přidáme žampióny, worchester a podlejeme vodou a dusíme dokud maso není měkké. Na pánvičce si ohřejeme olej a přidáme zelené fazolky, lehce osmahneme a zalejeme smetanou a chvilku prohřejeme. Na další pánvičce rozpečeme špek, cibuly nakrájíme na půlkolečka a přidáme ke špeku a smažíme do zlatova. Brambory uvaříme a přidáme na pánev s cibulý a špekem. Na pávny brambory pomačkáme, promísíme s cibulý a špekem. Opepříme a osolíme. A celý pokrm je hotov.

print Formát pro tisk