Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách
- Jídelna Rubena v Náchodě

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Vepřový plátek na žampiónech se šťouchaným bramborem

Jednoduché jídlo, které neurazí snad žádného strávníka. Prosté, jednoduché a z minima surovin. A o což zajímavější příloha. Šťouchané brabory mám rád. Je to příloha se kterou si mlůže kuchtík ještě vyjrát než ji podá. Tak se podíváme na receptík ...

Recept přidán dne 3.2.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla


Jednoduché jídlo, které neurazí snad žádného strávníka. Prosté, jednoduché a z minima surovin. A o což zajímavější příloha. Šťouchané brabory mám rád. Je to příloha se kterou si mlůže kuchtík ještě vyjrát než ji podá. Tak se podíváme na receptík.
Suroviny: Vepřová plec na plátky, cibule, žampióny, worchesterová omáčkam sůl, pepř, olej, brambory, slanina a jarní cibuka.

Postup: Na trošce oleje osmahneme cibulku a přidáme naklepané, osolené, opepřené maso a osmahneme. Lehce podlejeme vodou, zalejeme worchestrem a dusíme. Když je maso na půl měkké přidáme žampióny a pokračujeme v dušení. Než je maso a žampiony měkké připravíme si přílohu. Na pánvičku si dáme slaninu na kostičky a cibulku na proužky. Smažíme do hněda. Přidíme uvařené brambory a opékáme dál. Vše promícháme a přidáme bílou část jarní cibulky. Podáváme maso se žampióny, šťouchané brambory a oboje zasypeme zelenou natí z jarní cibulky.
print Formát pro tisk