Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Vepřové nudličky se žampióny a hranolkami

Pokud hledáte recept na nedělní oběd v podobě rychle připravené bašty, tak jste na správném místě. Jde o klasickou minutku jaké dělají restaurace pořád a nechají si je slušně zaplatit až o nějaké velké vaření nejde. Ovšem i když zde není mnoho kuchařského umu, tak je to dobrota :o))))))

Recept přidán dne 09.03.2019 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaPokud hledáte recept na nedělní oběd v podobě rychle připravené bašty, tak jste na správném místě. Jde o klasickou minutku jaké dělají restaurace pořád a nechají si je slušně zaplatit až o nějaké velké vaření nejde. Ovšem i když zde není mnoho kuchařského umu, tak je to dobrota :o))))))

Suroviny:

Vepřová kýta, cibule, česnek, žampióny, pórek, jogurt, mléko, sojová omáčka, olej, pepř a sůl.

Postup:

Vepřové pokrájíme na nudličky, cibulku na tenké půlměsíčky a česnek na drobno. Vše dáme do misky a zalejeme sojovou omáčkou s olejem. Necháme několik hodin marinovat. Rozehřejeme suchou pánev a přidáme naloženou směs a zprudka orestujeme až vše změkne. Přidáme plátky žampiónů a na drobno pokrájený pórek. Lehce zarestujeme. Připravíme si jogurt, který lehce zalijeme mlékem. Osolíme a opepříme a směs v pánvy podlijeme a necháme vše dusit do měkka. Dle chuti můžeme dosolit či opepřít. Podáváme společně s hranolky nebo brambory či bramborou kaší ...print Formát pro tisk