Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách
- Jídelna Rubena v Náchodě

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Vepřové nudličky na zelenině s bramborovou kaší

Pomalu dušené vepřové je super a pokud se spojí s nejlepší bramborovu kaší na světě, tak není co řešit. Ostatně vepřové maso se zelenínou dušené pěkně pomalu v bílém víně je naprostá bomba a kaše se šlehačkou a máslem je naprostá bomba nejen chuťově, ale i kaloricky :o))))

Recept přidán dne 16.09.2017 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaPomalu dušené vepřové je super a pokud se spojí s nejlepší bramborovu kaší na světě, tak není co řešit. Ostatně vepřové maso se zelenínou dušené pěkně pomalu v bílém víně je naprostá bomba a kaše se šlehačkou a máslem je naprostá bomba nejen chuťově, ale i kaloricky :o))))

Suroviny:

Vepřová kýta, cibule, mrkev, brokolice, jarní cibulka, bílé víno, brambory, smetana, máslo, drcené chilli, sojová omáčka, olej, pepř a sůl.

Postup:

Na oleji osmahneme cibulku a přidáme kýtu, mrkev, chilli a přidáme sojovou omáčku a vínem. Necháme pomalu dusit do měkka. Před koncem přidáme i brokolici a chvilku ještě dusíme. Nakonec dochutíme solí a pepřem. Během dušení si uvaříme brambory. Uvařené brambory rozmačkáme a přilejme šlehačku a roztopené máslo. Vyšleháme do hladka. Vše podáváme s dušeným masem, kaší a jarní cibulkou.K chuti příjde i domácí kečup a chilli omáčka ...print Formát pro tisk