Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách
- Jídelna Rubena v Náchodě

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Vepřové na smetaně s hranolky a kroužky

Mám rád tento typ receptů. Vypadají honosně, jsou rychlé, jednoché a hlavně chutné. Sice na michelinskou hvězdu to nené, protože moc rafinované nejsou, ale jsou chutné a ze surovin co najdete doma v ledničce, tak vám nic nebrání vyzkoušet tento recept.

Recept přidán dne 02.03.2018 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaMám rád tento typ receptů. Vypadají honosně, jsou rychlé, jednoché a hlavně chutné. Sice na michelinskou hvězdu to nené, protože moc rafinované nejsou, ale jsou chutné a ze surovin co najdete doma v ledničce, tak vám nic nebrání vyzkoušet tento recept.

Suroviny:

Vepřová kýta, žampiony, cibule, červené víno, worchesterová omáčka, protlak, olej, pepř, sůl.

Postup:

Vepřovou výtu si nakrájíme na nudličky, které osolíme, opepříme a vložíme do misky kterou zalijeme trochou červeného vína, oleje a worchestrové omáčky. Necháme hodinku marinovat. Mezitím si oloupeme a nakrájíme žampiony na plátky a cibulku na půl měsíčky. Na pánev dáme trochu oleje a roztopíme. Přidáme maso a opékáme dokud se nezatáhne. Přilejeme marinádu ve které bylo maso a necháme dusit do poloměkka. Pak přídáme i žampióny. Dle potřeby podléváme vínem nebo vývarem. Když je maso měkké přilejeme smetanu již lehce jen zahříváme. V průběhu dušení si připravíme domácí hranolky a cibulové kroužky. Pokrm můžeme podávat i s přílohou jako je trhaný ledový salát.

print Formát pro tisk