Vyhledávání

Překlad/translate


MENU


- POLÉVKY - receptů 90
- POMAZÁNKY - receptů 10
- PŘÍLOHY - receptů 0
- HLAVNÍ JÍDLA - receptů 227
- CIZÍ KUCHYNĚ - recepty 87
- OSTATNÍ - receptů 91
- SLADKÁ JÍDLA - receptů 1

- VAŘÍME DO PRÁCE - receptů 1

- DĚLENÁ STRAVA - (P) - receptů 17
-
DĚLENÁ STRAVA - (S) - receptů 14
-
GRILOVÁNÍ - receptů 46
- UZENÍ - receptů 3
- VAŘENÍ V KOTLÍKU - receptů 13

- SPECIÁL: Koleno - receptů 19
- SPECIÁL: Kachna - receptů 4
- SPECIÁL: Žebra-bůček - receptů 21

- ARCHÍV RECEPTŮ (VŠE)
- POSLEDNÍ PŘIDANÉ RECEPTY
- NEJČTENĚJŠÍ RECEPTY

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Vepřové na paprice s bramborovou kaší

Klasický recept na svělou večeři nebo oběd. Dříve hlavně určená pro drůbež jako ke kuřátko či slepička na paprice. Ovšem v případě vepřového jde o skvělý recept, který nikoho neurazí a hlavně je snadno a rychle připravený. A místo knedlíku nebo rýže je skvělou přílohou smetanová bramborová kaše.
Recept přidán dne 19.03.2018 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaKlasický recept na svělou večeři nebo oběd. Dříve hlavně určená pro drůbež jako ke kuřátko či slepička na paprice. Ovšem v případě vepřového jde o skvělý recept, který nikoho neurazí a hlavně je snadno a rychle připravený. A místo knedlíku nebo rýže je skvělou přílohou smetanová bramborová kaše.

Suroviny:

Vepřová kýta, cibule, mletá červená paprika, smetana, vepřový vývar nebo voda, olej, pepř a sůl. Na kaši: brambory, smetana, máslo, pepř a sůl.

Postup:

Na oleji osmahneme cibulku do sklovita a přidáme na kostky pokrájenou plec. Osolíme a opepříme. Maso necháme zatáhnout, podlijeme vývarem a zasypeme červenou paprikou. Necháme dusit do měkka. Nakonec zalijeme smetanou a krátkce povaříme. V průběhu přípravy masa si uvaříme brambory, které po uvaření rozmačkáme, přidáme máslo a smetanu. Osolíme, opepříme a vyšleháme dohladka.print Formát pro tisk