Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Vepřový guláš s hlívou ústřičnou zahuštěný cuketou

A kde je ta hlíva?

Zaslal/a: beer  •  Čas: 10.2.2018 1:13

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Vepřové na brokolici po asijsku s rýží a chia seminky

Další z receptíků, který je inspirován asijským vlivem. A proč ne. Hedně zeleniny, relativně málo masa a velká kreativita. V tomto případě se jedná o obdobu mého oblíbeného jídla z již již zaniklého asijského bistra. Kuřecí maso s brokolicí je super kombinace a pokud je v tomto případě podtržena ohnivou a voňavou omáčkou, tak není co řešit. Podívejte se na recept ...
Recept přidán dne 18.08.2017 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaDalší z receptíků, který je inspirován asijským vlivem. A proč ne. Hedně zeleniny, relativně málo masa a velká kreativita. V tomto případě se jedná o obdobu mého oblíbeného jídla z již již zaniklého asijského bistra. Kuřecí maso s brokolicí je super kombinace a pokud je v tomto případě podtržena ohnivou a voňavou omáčkou, tak není co řešit.

Suroviny:

Kuřecí prsíčka, brokolice, cibule, bambusové výhonky, sladká a chilli omáčka, drcené chilli, rýžové víno a ocet, sojová omáčka, škrob, olej, pepř a sůl.

Postup:

Kuřecí prsíčka pokrájíme na nudličky a na oleji osmahneme do zlatova přidáme na plátky pokrájenou brokolici, cibulku a dále smažíme. Zalijeme směsí vína, octa, sladké chilli omáčky a drceného chilli. Několikrát ještě prohodíme a přídáme máčený škrob. Chvilkou povaříme a podáváme společně s rýží. Ozdobit můžeme slunečnicovým semínkem a chia semínky.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich