Vyhledávání

Překlad/translate


MENU


- POLÉVKY - receptů 90
- POMAZÁNKY - receptů 10
- PŘÍLOHY - receptů 0
- HLAVNÍ JÍDLA - receptů 227
- CIZÍ KUCHYNĚ - recepty 87
- OSTATNÍ - receptů 91
- SLADKÁ JÍDLA - receptů 1

- VAŘÍME DO PRÁCE - receptů 1

- DĚLENÁ STRAVA - (P) - receptů 17
-
DĚLENÁ STRAVA - (S) - receptů 14
-
GRILOVÁNÍ - receptů 46
- UZENÍ - receptů 3
- VAŘENÍ V KOTLÍKU - receptů 13

- SPECIÁL: Koleno - receptů 19
- SPECIÁL: Kachna - receptů 4
- SPECIÁL: Žebra-bůček - receptů 21

- ARCHÍV RECEPTŮ (VŠE)
- POSLEDNÍ PŘIDANÉ RECEPTY
- NEJČTENĚJŠÍ RECEPTY

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA, SPECIÁL: Vepřové koleno

Vepřové koleno v pomalém hrnci s tarhoňou

Tento recept je důsledkem jiného receptu, který je zde uveden na vařečce. Jde o pomalu pečené koleno v pomalém hrnci, které v tomto receptíku je vylepšen o skvělou přílohu jakou tarhoňa je. Pokud i pro vás je to neznámá, tak se se nebojte i pro mě byla a musím uznat, že nyní je mojí oblíbenou přílohou.
Recept přidán dne 01.08.2017 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaTento recept je důsledkem jiného receptu, který je zde uveden na vařečce. Jde o pomalu pečené koleno v pomalém hrnci, které v tomto receptíku je vylepšen o skvělou přílohu jakou tarhoňa je. Pokud i pro vás je to neznámá, tak se se nebojte i pro mě byla a musím uznat, že nyní je mojí oblíbenou přílohou.

Suroviny:

Suroviny na koleno a postup najdete zde. Dále budete potřebovat tarhoňu, cibilku, česnek, zeleninový bujón, olej, pepř a sůl.

Postup:

Koleno si připravíme podle výše uvedeného receptu. Přílohu vytvoříme tak, že na oleji osmahneme na drobno pokrájnou cibulku. Když zesklovatí, přidáme tarhoňu a prolisovaný česnek, smažíme několik minut než tarhoňa malinko nezhnědne. Nakonec zalijeme vodou, osolíme a opepříme a přidáme 1/4 a 1/2 zeleninového bujónu. Necháme tekutinu vsáknout do tarhoňi. Vaříme cca 8 minut dokud není tarhoňa odborně al dente :o). Podáváme společně třeba i s kolínkem nebó jiným do měkka připraveným masíčkem.print Formát pro tisk