Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách
- Jídelna Rubena v Náchodě

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA, SPECIÁL: Vepřové koleno

Vepřové koleno v pomalém hrnci s tarhoňou

Tento recept je důsledkem jiného receptu, který je zde uveden na vařečce. Jde o pomalu pečené koleno v pomalém hrnci, které v tomto receptíku je vylepšen o skvělou přílohu jakou tarhoňa je. Pokud i pro vás je to neznámá, tak se se nebojte i pro mě byla a musím uznat, že nyní je mojí oblíbenou přílohou.
Recept přidán dne 01.08.2017 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaTento recept je důsledkem jiného receptu, který je zde uveden na vařečce. Jde o pomalu pečené koleno v pomalém hrnci, které v tomto receptíku je vylepšen o skvělou přílohu jakou tarhoňa je. Pokud i pro vás je to neznámá, tak se se nebojte i pro mě byla a musím uznat, že nyní je mojí oblíbenou přílohou.

Suroviny:

Suroviny na koleno a postup najdete zde. Dále budete potřebovat tarhoňu, cibilku, česnek, zeleninový bujón, olej, pepř a sůl.

Postup:

Koleno si připravíme podle výše uvedeného receptu. Přílohu vytvoříme tak, že na oleji osmahneme na drobno pokrájnou cibulku. Když zesklovatí, přidáme tarhoňu a prolisovaný česnek, smažíme několik minut než tarhoňa malinko nezhnědne. Nakonec zalijeme vodou, osolíme a opepříme a přidáme 1/4 a 1/2 zeleninového bujónu. Necháme tekutinu vsáknout do tarhoňi. Vaříme cca 8 minut dokud není tarhoňa odborně al dente :o). Podáváme společně třeba i s kolínkem nebó jiným do měkka připraveným masíčkem.print Formát pro tisk