Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách
- Jídelna Rubena v Náchodě

TESTUJU ...

- TEFAL OptiGrill + XLINFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA, SPECIÁL: Vepřové koleno

Jednoduché vepřové koleno na kysaném zelí v pomalém hrnci

Vepřové koleno je zdravá a chutná alternativa všech možných prášků na klouby. Že nepatří mezi nejdietnější je také pravda, ale na druhou stranu je dobré si čas od času zahřešit. Koleno připravené v pomalém hrnci je měkké a šťavnaté. Dovoluji si tvrdit, že nemá chybu ...

Recept přidán dne 19.05.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaVepřové koleno je zdravá a chutná alternativa všech možných prášků na klouby. Že nepatří mezi nejdietnější je také pravda, ale na druhou stranu je dobré si čas od času zahřešit. Koleno připravené v pomalém hrnci je měkké a šťavnaté. Dovoluji si tvrdit, že nemá chybu.

Suroviny: Vepřové koleno, kysané zelí, kmín, pepř a sůl.

Postup: Naprosto jednoduché a chutné. Koleno na půl vykostíme. Osolíme, opepříme a okmínujeme. Do pomalého hrnce vložíme kysané zelí a na něj kůží dolu vložíme koleno a zapneme hrnec na na stupeň dva (koleno cca 1,7kg) je dobré pomalit cca 7-8 hodin. Ke konci chce koleno již sledovat. Před podáváním je super hodit ještě tak na 10 minut koleno do plno rozpálené trouby a dotáhnout kůrčičku na kůži. Není to nutné, ale hezky to vypadá a také fajnově křupe :o))))). Podáváme s chlebe, bramborem nebo i bramborovou kaší.

print Formát pro tisk