Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA, SPECIÁL: Vepřové koleno

Vepřové koleno na kysaném zelí v pomalém hrnci

Vracím se k receptům z pomalého hrnce. Pomalí hrnec jen super na tužší masa co chtějí delší zpracování. Jako je vepřové koleno, hovězí nebo kačka. Ale najde se i více příkladů. Ovšem v tomto receptíku si ušetříme čas dvojnásob. Budeme mít hotové koleno i zelí. Pak podáváme jen s bramborem, knedlíkem nebo chlebem ...
Recept přidán dne 09.04.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaVracím se k receptům z pomalého hrnce. Pomalí hrnec jen super na tužší masa co chtějí delší zpracování. Jako je vepřové koleno, hovězí nebo kačka. Ale najde se i více příkladů. Ovšem v tomto receptíku si ušetříme čas dvojnásob. Budeme mít hotové koleno i zelí. Pak podáváme jen s bramborem, knedlíkem nebo chlebem. Jedno doporučení dopředu. Veškeré kuličkové koření dejte do plátna nebo do sítka ... opravdu není příjemné lovit pepř a další koření ze zelí.

Suroviny: Velké vepřové koleno, kysané zelí, bobkový list, celý pepř, nové koření, jalovec, sůl a kmín.

Postup: Koleno můžeme rozpůlit nebo vykostit (není nutné) a pořádně ho osolíme a zasypeme kmínem. Ho pomalého hrnce dáme kysané zelí bez nálevu a přidáme koření. Na něj vložíme koleno a pomalíme na 2 stupeň asi 5-6 hodin dokud se maso nerozpadá. Nakonec podáváme s bramborem nebo knedlíkem. Opravdu veliká dobrota ... kůže je krásně měkká a maso odpadá od kosti.


print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat