Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Chlupačky s houbama

Vajíčko do Sacharidového jídla nepatří.

Zaslal/a: Brigi.ka  •  Čas: 10.4.2018 16:56

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Vepřová kýta na hořčici ve smetanové omáčce

Vepřová kýta patří mezi tužší masa a tak si zasolouží delší přípravu než se dostane na talíř. A co teprve když se spojí s hořčicí a smetanou ... pak se stane z obyčejného kusu masa opravdu bašta. Jde o to, že je třeba déle dusit dokud maso nebude dostatečně měkké. V opačném případě to je jako kousat smrkové prkno ...
Recept přidán dne 05.05.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaVepřová kýta patří mezi tužší masa a tak si zasolouží delší přípravu než se dostane na talíř. A co teprve když se spojí s hořčicí a smetanou ... pak se stane z obyčejného kusu masa opravdu bašta. Jde o to, že je třeba déle dusit dokud maso nebude dostatečně měkké. V opačném případě to je jako kousat smrkové prkno.

Suroviny: Vepřová kýta, cibule, plnotučná hořčice, smetana, worchester, pepř a sůl.

Postup: Kýtu pokrájíme na plátky, osolíme a opepříme. Na oleji osmahneme cibulku pokrájenou na drobno a přidáme kýtiu. Smažíme dokud se maso nezatáhne. Plátky potřeme hořčicí, zastříkneme worchestrem a zalijeme smetanou. Dusíme dokud není maso měkké. Podáváme s rýží, bramborem nebo houskovým knedlíkem.
print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.