Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Vepřová kotletka zapečená se žampióny a sýrem

Čeká vás návštěva nevíte čím se vytáhnout, tak určitě příjde vhod minutka pěkně a doměkka upečená kotletka se šťavnatým žampiónem a aromatickým sýrem. Suroviny na tuto pochoutku určitě doma naleznetev lednici. Nejde o nic exotického. Tak se smělě můžeme pustit do tohoto receptu ...

Recept přidán dne 29.06.2017 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaČeká vás návštěva nevíte čím se vytáhnout, tak určitě příjde vhod minutka pěkně a doměkka upečená kotletka se šťavnatým žampiónem a aromatickým sýrem. Suroviny na tuto pochoutku určitě doma naleznetev lednici. Nejde o nic exotického. Tak se smělě můžeme pustit do tohoto receptu.
Suroviny: Vepřová kotleta, žempióny, anglická slanina, plátkový sýr, cibule, olej, pepř a sůl.

Postup: Maso oslíme a opepříme nma na oleji osmahneme a dáme stranou. Nas stejné pánvy na oleji osmahneme cibulku do zlatova a přidáme očistěné žampióny na kostičky a anglickou slaninu a chvilku podusíme. Do remosky nebo pekáče vložíme kotlety a přidáme pěknou kupičku hub a slaniny. Pečeme dokud maso není měkké. Naposlední chvilku přidáme plátek sýra a podáváme s bramboráčky, hranolkami nebo i bramborovou kaší společně s zeleninovou oblohou.

print Formát pro tisk