Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Uzené se špenátem a houskový knedlík 2

Toto je již druhý recept na toto klasické jídlo. Ovšem tato varianta je méně dietní, ale o to více chutná. A o to se postará škvařená anglická slanina, která přidá chuť špenátu, ale současně svou křupavou chutí podpoří chuť celého pokrmu. Pojďme na recept ...

Recept přidán dne 10.03.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaToto je již druhý recept na toto klasické jídlo. Ovšem tato varianta je méně dietní, ale o to více chutná. A o to se postará škvařená anglická slanina, která přidá chuť špenátu, ale současně svou křupavou chutí podpoří chuť celého pokrmu. Pojďme na recept.Suroviny: Uzená krkovice, anglická slanina, listový špenát, česnek, olej, pórek na ozdobu, sůl a pepř. Houskový knedlík jako příloha.

Postup: Na oleji osmahneme krkovičku a dáme stranou do tepla, na stejné pánvy vyškvaříme anglickou slaninu do křupava. Do stejné pánve přidáme listový špenát a dusíme. Osolíme a opepříme. Přidáme prolisovaný česnek a dusíme ve výpeku do doby neš špenát povadne. Na paříme si knedlíky a podáváme opečenou uzenou krkovičku a špenátem. Křupavou anglickou slaninu s pórkem servírujeme na špenátu a krkovičce.

print Formát pro tisk