Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Tofu se zeleninou a rýžovýma nudlema

Další varianta na přípravu tofu se zeleninou. Tentokrát jsem zcela vyjimečně místo japonské světlé sojové omáčce sáhl po čínské husté tmavé. A to že to nebyla chyba ocenili strávníci. Tentokrát jsem byl rád, že jsem měl po ruce více druhů zeleniny. Takže barevná kompozice se povedla ...

Recept přidán dne 18.1.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla.


Další varianta na přípravu tofu se zeleninou. Tentokrát jsem zcela vyjimečně místo japonské světlé sojové omáčce sáhl po čínské husté tmavé. A to že to nebyla chyba ocenili strávníci. Tentokrát jsem byl rád, že jsem měl po ruce více druhů zeleniny. Takže barevná kompozice se povedla. A teď k receptu.
Suroviny: Lahůdkové tofu, mrkev, cibule, bílé zelí, pórek, salátová okurka, zelená a červená paprika, jidášovo ucho, houba šitake, silné rýžové nudle jako příloha a ledový salát na ozdobu.

Postup: zeleninu nakrájíme na vhodné kousky a to samé s houbama. Smažíme od tvrdších po měkčí zeleninu. Přidáme tofu, sojovou omáčku a krátce podusíme. Mezitím zalejeme vroucí vodou rýžové nudle a obložíme talíř ledovým salátem. Když je vše prohřáté podáváme.


print Formát pro tisk