Vyhledávání

Překlad/translate


MENU


- POLÉVKY - receptů 90
- POMAZÁNKY - receptů 10
- PŘÍLOHY - receptů 0
- HLAVNÍ JÍDLA - receptů 227
- CIZÍ KUCHYNĚ - recepty 87
- OSTATNÍ - receptů 91
- SLADKÁ JÍDLA - receptů 1

- VAŘÍME DO PRÁCE - receptů 1

- DĚLENÁ STRAVA - (P) - receptů 17
-
DĚLENÁ STRAVA - (S) - receptů 14
-
GRILOVÁNÍ - receptů 46
- UZENÍ - receptů 3
- VAŘENÍ V KOTLÍKU - receptů 13

- SPECIÁL: Koleno - receptů 19
- SPECIÁL: Kachna - receptů 4
- SPECIÁL: Žebra-bůček - receptů 21

- ARCHÍV RECEPTŮ (VŠE)
- POSLEDNÍ PŘIDANÉ RECEPTY
- NEJČTENĚJŠÍ RECEPTY

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Tofu s míchanou zeleninou

Po delší době jsem pro Vás připravil jeden rychlý, chytný a hlavně bezmasí recept ... myslím, že za poslední dubu bylo masa dost a tak je dobré přidat i o něco více zeleniny a maso nahradit tofu. Toto je klasická rychlá příprava tofu se zeleninou, kterou najdete v menu většiny asijských bister. S tím rozdílem, že pokud máme čas, tak si bíle tofu marinujeme dle vlastní chuti ...
Recept přidán dne 20.12.2017 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaPo delší době jsem pro Vás připravil jeden rychlý, chytný a hlavně bezmasí recept ... myslím, že za poslední dubu bylo masa dost a tak je dobré přidat i o něco více zeleniny a maso nahradit tofu. Toto je klasická rychlá příprava tofu se zeleninou, kterou najdete v menu většiny asijských bister. S tím rozdílem, že pokud máme čas, tak si bíle tofu marinujeme dle vlastní chuti.

Suroviny:

Bílé tofu, mrkev, pórek, bílé zelí, žampióny, sojová omáčka, ústřicová omáčka, bílé suché víno, chilli omáčka, česnek, olej, pepř a sůl.

Postup:

Tofu pokrájíme na kostičky a vložíme do misky, kde máme marinádu z sojové, ústřicové a chilli omáčky včetně vína a lisovaného česneku. Čím déle marinujeme tofu tím lépe. Rozpálíme olej a na něm osmažíme tofu a vrátíme zpět do misky se zbytkem marinády. Vytřeme pánev a na další troše oleje osmahneme mrkev na sirky, zelí na kostičky, pórek na půlkolečka a žampiony na půlky. Když zelenina povadne, tak přilejeme zpět tofu a smažíme dále. Dle potřeby pokrm dochutíme omáčkami (solí či pepřem). Podáváme s vařenou jasmínovou rýží.

print Formát pro tisk