Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Špagety s rajčatovou omáčkou a klobáskou

Italská klasika v českém pojetí. Ovšem kečup nehledejte. Ačkoliv jsem měl chuť na špagety, tak jsem se tenrokrát rozhodl připravit co nejvíce italskou verzi. Ovšem bez klobásky vypadalo celé jídlo chudě :o))) No a na místo parmezánu jsem odlehčil jídlo pokrájeným porkem. Ovšem klobou dolu ...

Recept přidán dne 18.1.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla.


talská klasika v českém pojetí. Ovšem kečup nehledejte. Ačkoliv jsem měl chuť na špagety, tak jsem se tenrokrát rozhodl připravit co nejvíce italskou verzi. Ovšem bez klobásky vypadalo celé jídlo chudě :o))) No a na místo parmezánu jsem odlehčil jídlo pokrájeným porkem. Ovšem klobou dolu ... byla to bašta.
Suroviny: Semolinové špagety, poctivá maďarská klobáska, pasírovaná rajčata, cibule, zelená i červený paprika, česnek, chilli, pórek, sůl a pepř.

Postup: Špagety připravíme podle návodu a dáme se do omáčky. Na oleji osmahneme cibulku a přidáme klobásku a chilli. Opečeme a přidáme pasírovaná rajčata a necháme uzhoustnout. Ke konci přidáme česnek, a obě papriky, osolíme a opepříme dle chuti. Nakonec ozdobíme pórkem.

print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat