Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Chlupačky s houbama

Vajíčko do Sacharidového jídla nepatří.

Zaslal/a: Brigi.ka  •  Čas: 10.4.2018 16:56

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Selské noky

Noky mají mnoho možných využití. Buď jako příloha nebo se dá velmi dobře využít i jako hlavní chod. Stejně tak jak Italové připravují např. noky pomodoro, tak i tento recept je s hlavní surovinou noků, zeleniny a masa ...

Recept přidán dne 05.05.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaNoky mají mnoho možných využití. Buď jako příloha nebo se dá velmi dobře využít i jako hlavní chod. Stejně tak jak Italové připravují např. noky pomodoro, tak i tento recept je s hlavní surovinou noků, zeleniny a masa.

Suroviny: Již předem vařené či pečené maso (kuřecí, vepřové nebo co je), zelenina cibule, hrášek, mrkev, kukuřice, zelené fazolky (pokud to jde čerstvé jinak holt mražené), drcené chilli, sýr na strouhání, worchester, olej, pepř a sůl.

Postup: Na oleji osmahneme na drobno pokrájenou cibulku, přidáme maso a zeleninu. Zastříkneme worchestrem, přidáme chilli, pepř a sůl ... dusíme. Přidíme i noky a necháme dusit dále (nemusíme noky vařit ... nátáhnout dost tekutiny ze zeleniny). Servírujeme na talíři zasypané strouhaným sýrem.
print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.