Vyhledávání

Překlad/translate


MENU


- POLÉVKY - receptů 90
- POMAZÁNKY - receptů 10
- PŘÍLOHY - receptů 0
- HLAVNÍ JÍDLA - receptů 227
- CIZÍ KUCHYNĚ - recepty 87
- OSTATNÍ - receptů 91
- SLADKÁ JÍDLA - receptů 1

- VAŘÍME DO PRÁCE - receptů 1

- DĚLENÁ STRAVA - (P) - receptů 17
-
DĚLENÁ STRAVA - (S) - receptů 14
-
GRILOVÁNÍ - receptů 46
- UZENÍ - receptů 3
- VAŘENÍ V KOTLÍKU - receptů 13

- SPECIÁL: Koleno - receptů 19
- SPECIÁL: Kachna - receptů 4
- SPECIÁL: Žebra-bůček - receptů 21

- ARCHÍV RECEPTŮ (VŠE)
- POSLEDNÍ PŘIDANÉ RECEPTY
- NEJČTENĚJŠÍ RECEPTY

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Plněné papriky mletým masem s rýží

Vzpomínám si, že jsem dříve nikdy moc nemusel rajskou omáčku a plněné papriky. Je to velká vzpomínka na školní kuchyni. Kdy k rajské se podávalo tuhé hovězí maso s žílama jako potrubí na naftu. Zlá vzpomínka, ale o to je zajímavější si doma připravit papriky plněné domácím mletým masem a chutnou rajskou omáčkou ...
Recept přidán dne 03.06.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaVzpomínám si, že jsem dříve nikdy moc nemusel rajskou omáčku a plněné papriky. Je to velká vzpomínka na školní kuchyni. Kdy k rajské se podávalo tuhé hovězí maso s žílama jako potrubí na naftu. Zlá vzpomínka, ale o to je zajímavější si doma připravit papriky plněné domácím mletým masem a chutnou rajskou omáčkou.

Suroviny: Vepřová plec, vepřový bůček, bílé papriky, vepřový vývar, cibule, rajký protlak, kečup, smetana - šlehačka, chilli, olej, pepř a sůl.

Postup: Maso si připravíme v poměru 80% pleci a 20% bůčku. Maso dokud je studené nameleme a promícháme. Osolíme a opepříme. Plníme pripravené papriky. Mezi tím si na oleji osmahneme cibulku a lehce podlejeme vývarem. Přidáme protlak a kečup. Osolíme, opepříme, okořeníme špetkou chilli. Vaříme omáčku (dochutíme ... případně dosladíme či dokyselíme). V omáčce uvaříme připravené papriky. Až je maso hotové, tak podáváme společně s rýží.

print Formát pro tisk