Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Plněné papriky mletým masem s rýží

Vzpomínám si, že jsem dříve nikdy moc nemusel rajskou omáčku a plněné papriky. Je to velká vzpomínka na školní kuchyni. Kdy k rajské se podávalo tuhé hovězí maso s žílama jako potrubí na naftu. Zlá vzpomínka, ale o to je zajímavější si doma připravit papriky plněné domácím mletým masem a chutnou rajskou omáčkou ...
Recept přidán dne 03.06.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaVzpomínám si, že jsem dříve nikdy moc nemusel rajskou omáčku a plněné papriky. Je to velká vzpomínka na školní kuchyni. Kdy k rajské se podávalo tuhé hovězí maso s žílama jako potrubí na naftu. Zlá vzpomínka, ale o to je zajímavější si doma připravit papriky plněné domácím mletým masem a chutnou rajskou omáčkou.

Suroviny: Vepřová plec, vepřový bůček, bílé papriky, vepřový vývar, cibule, rajký protlak, kečup, smetana - šlehačka, chilli, olej, pepř a sůl.

Postup: Maso si připravíme v poměru 80% pleci a 20% bůčku. Maso dokud je studené nameleme a promícháme. Osolíme a opepříme. Plníme pripravené papriky. Mezi tím si na oleji osmahneme cibulku a lehce podlejeme vývarem. Přidáme protlak a kečup. Osolíme, opepříme, okořeníme špetkou chilli. Vaříme omáčku (dochutíme ... případně dosladíme či dokyselíme). V omáčce uvaříme připravené papriky. Až je maso hotové, tak podáváme společně s rýží.

print Formát pro tisk