Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Pečené uzené ramínko

Hledáte dietní večeři? Tak tohle je přesně to co opravdu vidět nechcete :o). Ovšem pokud máte chuť na pořádný kus masa, kde vám nikdo neodměřuje porci a vy si ukrojíte tolik kolik snesete, tak to je ono. Obyčejné uzené ramínko, lehce vychytané s kořením a podávané jen s chlebem a hořčicí ... nic víc není třeba ... pak jen si povolit pásek a směle do toho.
Recept přidán dne 23.10.2017 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaHledáte dietní večeři? Tak tohle je přesně to co opravdu vidět nechcete :o). Ovšem pokud máte chuť na pořádný kus masa, kde vám nikdo neodměřuje porci a vy si ukrojíte tolik kolik snesete, tak to je ono. Obyčejné uzené ramínko, lehce vychytané s kořením a podávané jen s chlebem a hořčicí ... nic víc není třeba ... pak jen si povolit pásek a směle do toho.

Suroviny: Pěkné masité uzené ramínko, cibule, česnek, černé pivo, grilovací koření, olej, drcené chilli a pepř.

Postup: Ramínko si nařízneme hluboko do masa a natřeme marinádou, která se vyrábí z piva, oleje, drceného chilli, pepře, prolisovaného česneku. Tímto pěkně pomažene ramínko ze všech stran a necháme hodinku nebo dvě marinovat. Poté jen pekáč nebo remosku vyložíme hustě cibulkou a lehce podlejeme pivem. Vložíme ramínko a pomalu pečeme dokud nezměkne. Poté již podáváme s chlebem, vypečenou cibulkou a naopak světlým pivem.

print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat