Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Trampský vepřový guláš v kotlíku

I think your website deserves to be the number one. hopefully it could be real. Thank you in advance for own variety. http://www.obattumorrahimtradisional.com/2017/09/obat-abses-payudara-di-apotik-paling.html

Zaslal/a: Lumpia  •  Čas: 28.9.2017 3:51

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Pečené uzené ramínko

Hledáte dietní večeři? Tak tohle je přesně to co opravdu vidět nechcete :o). Ovšem pokud máte chuť na pořádný kus masa, kde vám nikdo neodměřuje porci a vy si ukrojíte tolik kolik snesete, tak to je ono. Obyčejné uzené ramínko, lehce vychytané s kořením a podávané jen s chlebem a hořčicí ... nic víc není třeba ... pak jen si povolit pásek a směle do toho.
Recept přidán dne 23.10.2017 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaHledáte dietní večeři? Tak tohle je přesně to co opravdu vidět nechcete :o). Ovšem pokud máte chuť na pořádný kus masa, kde vám nikdo neodměřuje porci a vy si ukrojíte tolik kolik snesete, tak to je ono. Obyčejné uzené ramínko, lehce vychytané s kořením a podávané jen s chlebem a hořčicí ... nic víc není třeba ... pak jen si povolit pásek a směle do toho.

Suroviny: Pěkné masité uzené ramínko, cibule, česnek, černé pivo, grilovací koření, olej, drcené chilli a pepř.

Postup: Ramínko si nařízneme hluboko do masa a natřeme marinádou, která se vyrábí z piva, oleje, drceného chilli, pepře, prolisovaného česneku. Tímto pěkně pomažene ramínko ze všech stran a necháme hodinku nebo dvě marinovat. Poté jen pekáč nebo remosku vyložíme hustě cibulkou a lehce podlejeme pivem. Vložíme ramínko a pomalu pečeme dokud nezměkne. Poté již podáváme s chlebem, vypečenou cibulkou a naopak světlým pivem.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde