Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Trampský vepřový guláš v kotlíku

I think your website deserves to be the number one. hopefully it could be real. Thank you in advance for own variety. http://www.obattumorrahimtradisional.com/2017/09/obat-abses-payudara-di-apotik-paling.html

Zaslal/a: Lumpia  •  Čas: 28.9.2017 3:51

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Madras curry

Miluji asijskou kuchyni. Sice zde se zpravidla objevují čínské, thajské a vietnamské recepty. Ovšem jsem velkým milovníkem indické kuchyně. Je to opravdu velký rozdíl mezi ostatní částí Asie. Velice aromatická a poměrně ostrá kuchyně. Ovšem vše velmi vyvážené ... tento recept je naprostá klasika indické kuchyně, tak neváhejte a jdeme na to.
Recept přidán dne 05.10.2017 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaMiluji asijskou kuchyni. Sice zde se zpravidla objevují čínské, thajské a vietnamské recepty. Ovšem jsem velkým milovníkem indické kuchyně. Je to opravdu velký rozdíl mezi ostatní částí Asie. Velice aromatická a poměrně ostrá kuchyně. Ovšem vše velmi vyvážené ... tento recept je naprostá klasika indické kuchyně, tak neváhejte a jdeme na to.

Suroviny:

kuřecí prsa, cibule, česnek, brambory, zázvor, čerstvé chilli, drcené chilli, rajčata, koření madras, kurkuma a gram masala, citron, rýžový ocet, olej, sůl a pepř.

Postup:

Na oleji osmahneme větší kostky kuřecích prsíček a dáme stranou. V hrnci roztopíme olej a přidáme na hrubo pokrájenou cibuli. Osmahneme a přidáme drcené chilli, česnek, zázvor a koření madras a smažíme ještě chvilku. Přidáme rajčata pokrájená na kostky, čerstvé chilli papričky, kurkumu a brambory na kostky. Zalijeme trochou vody a necháme dusit. Když brambory jsou na půl měkké tak přidáme kuřecí maso a dále dusíme. Když brambory změknou docuhtme pokrm gram masalou, citronovou šťávou a případně i rýžovým octem. Pokud je třeba dosolíme a dopepříme. Podáváme s miskou rýže basmati nebo chlebovou plackou čapata nebo nan.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich