Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Luxusní řízek s hranolkama a domácí tatarkou a kečupem

Naprosto jednoduché, chutné a také nezdravé jídlo. Obdoba anglického fish and chips po česku. A jak jinak než jen řízek s hranilkama a tatarkou ... případně i s kečupem. Více není co dodat. Podívejte se na vylepšený recept ...

Recept přidán dne 08.08.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaNaprosto jednoduché, chutné a také nezdravé jídlo. Obdoba anglického fish and chips po česku. A jak jinak než jen řízek s hranilkama a tatarkou ... případně i s kečupem. Více není co dodat. Podívejte se na vylepšený recept.

Suroviny: Vepřová kýta, vajíčko, strouhánka, mouka, pivo, pepř a sůl, sídlo, hranolky a domácí tatarka s kečupem.

Postup: Kýtu si naklepeme, obalíme v klasickém trojobalu (klidně i dvakrát). S tím že do vajíčka přidáme i trochu piva. Obalené řízky smažíme na sádle. Mezitím si dáme péci hranolky. Když se řízky smaží a hranolky pečou připravíme si domácí tatarku. Použijeme majonézu, cibulku, znojemskou okurku, hořčici, pepř a sůl. Vše můžeme pospolu rozmixovat nebo pokrájen na drobné kostičky. Pořádně promícháme a dochutíme. Vše podáváme společně ... řízek, hranolky, tatarka a domácí kečup.

print Formát pro tisk