Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Kuřecí řízek s opečeným bramborem a salátem z červené řepy

Kuřecí maso je velmi populárná. Stejně tak i kuřecí řízečky. To je samo o sobě vidět i na oblibě pokrmů z fastfoodu typu KFC. Ale stejně tak si můžeme udělat oběd trochu zdravější s kuřecím řízkem a pečeným bramborem a salátem z červené řepy ...

Recept přidán dne 24.2.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaKuřecí maso je velmi populárná. Stejně tak i kuřecí řízečky. To je samo o sobě vidět i na oblibě pokrmů z fastfoodu typu KFC. Ale stejně tak si můžeme udělat oběd trochu zdravější s kuřecím řízkem a pečeným bramborem a salátem z červené řepy.

Suroviny: Kuřecí prsíčka, rohlíky na strouhánku, brambory, červenýá řepa, křen, grilovací koření, mouka, vajíčka, pivo, sádlo, sůl a pepř.

Postup: Kuřecí prsíčka očistíme a případně rozdělíme na jednotlívé řízky. Lehce rukou naklepeme a osolíme, opepříme. Připravíme si klasický trojobal z mouky, vajíčka s pivem a strouhánky. Řízky smažíme na sádle pěkně do zlatova. Brambory si předvaříme a nakrájíme na plátky. Ty okořeníme grilovacím kořením či jiným oblíbeným a pečeme do zlatova. Řepu nastrouháme a přidáme strouhaný křen a necháme chvilku uležet. Jakmile jsou řízky i brambory hotové, tak podáváme společně s salátem z červené řepy.

print Formát pro tisk