Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Kuřecí čína po česku s rýží

Pokusy o čínskou kuchyni v čechách jsou známé již spoustu let. Bylo to dáno hlavně tím, že málo kdo znal autentické recepty a hlavní probléb byl i sortiment surovin. Co si vzpomínám z vypravování, tak byl problém sehnat vše což teprve suroviny jako sojové klíčky, bambusové výhonky nebo obyčejné nudle. No a díky tomu vznikla škála receptů, které se snažili napodobit čínskou kuchyni ...
Recept přidán dne 21.1.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla.


Pokusy o čínskou kuchyni v čechách jsou známé již spoustu let. Bylo to dáno hlavně tím, že málo kdo znal autentické recepty a hlavní probléb byl i sortiment surovin. Co si vzpomínám z vypravování, tak byl problém sehnat vše což teprve suroviny jako sojové klíčky, bambusové výhonky nebo obyčejné nudle. No a díky tomu vznikla škála receptů, které se snažili napodobit čínskou kuchyni. Sice to s původní čínskou kuchyní nemělo nic společného, ale i tak se jednalo o chutná jídla kde převažovala zelenina. A tak to bude i v následujícím receptu.
Suroviny: Kuřecí prsíčko, mrkev, brokolice, pórek, česnek, sojová omáčka, rýže, chilli, sůl a pepř.

Postup: Prsíčka pokrájíme na nudličky a osmahneme na trošce oleje, když jsou napůl hotová přidáme zeleninu a sojovou omáčku. Chilli a pepř. Necháme podusit dokud maso nezměkne. Jídlo podáváme s rýží.

print Formát pro tisk