Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Klobása v americkém stylu s kysaným zelím

Další jídlo sestavené čistě z polotovarů. Ano když je málo času, tak musí člověk omezit kuchařské experimenty a pokusy a zvolit rychlovku ve formě polotovarů. Ale pravda spojit steakové hranolky, vinnou klobásku a naložené zelí není běžné, ale je to opravdu zajímavé chuťově a hlavně v mžiku hotové. Než se dopečou hranolky máme opečenou klobásku a můžeme podávat ...
Recept přidán dne 01.04.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaDalší jídlo sestavené čistě z polotovarů. Ano když je málo času, tak musí člověk omezit kuchařské experimenty a pokusy a zvolit rychlovku ve formě polotovarů. Ale pravda spojit steakové hranolky, vinnou klobásku a naložené zelí není běžné, ale je to opravdu zajímavé chuťově a hlavně v mžiku hotové. Než se dopečou hranolky máme opečenou klobásku a můžeme podávat.

Suroviny: Vinná klobása, steakové hranolky, sterilované zelí, hladká mouka, olej, chilli omáčka a na oblohu třeba salátová okurka.

Postup: Hranolky pečeme na sucho v pekáči, na oleji smažíme klobásu, kterou jsme obalili v hladké mouce. Na taliř si dáme zelí a okurky a nakonec klobásku s hranolkama ... hotové raz dva a nakonec můžeme polít chilli omáčkou.
print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat