Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Karbanátky s bramborovou kaší

Dneska je cokoliv z mletého masa pod drobnohledem. A to samotná sekaná v dobách kdy byla vytvářena ručně patřila hlavně na dvorní stůl a byla považována lahůdku. Postupem času a staletím se z této šlechtické záležtosti stal způsob jak semlít z poraženého zvířete kde co a kdo ví jak ...

Recept přidán dne 14.01.2018 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaDneska je cokoliv z mletého masa pod drobnohledem. A to samotná sekaná v dobách kdy byla vytvářena ručně patřila hlavně na dvorní stůl a byla považována lahůdku. Postupem času a staletím se z této šlechtické záležtosti stal způsob jak semlít z poraženého zvířete kde co a kdo ví jak starého. To všek nebude náš případ a to samé doporučuji i vám. Pořiďte si mlýnek na maso a melte si maso doma. Můžete si svůj recept vytvořit sami. A karboše si udělat čistě unikátní a jedinečné.

Suroviny:

Vepřová plec, bůček, pepř, sůl, muškátový oříšek, majoránka, česnek, strouhánka, brambory, smetana, máslo, sádlo, čerstvá zelenina na oblohu.

Postup:

Maso nameleme v libovolněm poměru. Doporučuji poměr plec 80% bok 20%. Maso ochutíme česnekem, majoránkou, muškátovým oříškem, pepřem a solí. Vypracujeme těsto. Dle potřeby přidáme strouhánku (zpravidla netřeba). Z těsta vytvarujeme placky a ty obalíme ve strouhánce. V pánvy rozpálíme sádlo a na něm opečeme karbanátky do zlatova. Během přípravy karbošů uvaříme brambory do měkka. Ty rozšťouchme a přidáme šlehanou smetanu a máslo. Vypracujeme hladkou kaši, kterou dochutíme solí a čerstvě mletým pepřem.

print Formát pro tisk