Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA, SPECIÁL: Kachna

Kachna v pomalém hrnci 3

Kachnička je kachnička a tentokrát ve třetí verzi pro pomalý hrnec. Ovšem tentokrát se experiment nepovedl na 100%. Ač kachnička byla super, tak se nepovedlo zelí. Stejně tak jako koleno na kysaném zelí jsem si řekl, že udělám i kačku na červeném kysaném zelí. Nápad super ... výpek z kačky zelí pěkně promastilo ... pěkně tak, že by se k takovému zelí mohlo podávat balení ...
Recept přidán dne 31.03.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaKachnička je kachnička a tentokrát ve třetí verzi pro pomalý hrnec. Ovšem tentokrát se experiment nepovedl na 100%. Ač kachnička byla super, tak se nepovedlo zelí. Stejně tak jako koleno na kysaném zelí jsem si řekl, že udělám i kačku na červeném kysaném zelí. Nápad super ... výpek z kačky zelí pěkně promastilo ... pěkně tak, že by se k takovému zelí mohlo podávat balení pemprsek. Opravdu velmi mastné. Takže jsem nakonec na poslední chvilku nahradil červené kysané za bílé sterilované ... a taky to bylo super :o)))

Suroviny: Chlazená kachnička, sůl a kmín ...

Postup: Do pomalého hrnce vložíme osolenou a okmínovanou kačku a pomalíme 5-6 hodin. Na posledních 30 minut vložíme pod gril a dopečeme kačku do zlatova ... není to nutné, ale člověk jí i očima a křupavá vypečená kůžička je něco.

print Formát pro tisk