Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Gulášek po maďarsku

Tento recept je spíše inspirací maďarskou kuchyní než přesný postup. Leč výsledkem ani není gulášek, ale spíše perkelt. Originální guláše z maďarska je spíše naše gulášová polévka než tradiční pokrm. Každopádně tento guláše je silný a velmi chutný. Ideální přílohou, tak bude chleba.

Recept přidán dne 16.01.2019 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaTento recept je spíše inspirací maďarskou kuchyní než přesný postup. Leč výsledkem ani není gulášek, ale spíše perkelt. Originální guláše z maďarska je spíše naše gulášová polévka než tradiční pokrm. Každopádně tento guláše je silný a velmi chutný. Ideální přílohou, tak bude chleba.

Suroviny:

Vepřová plec, bůček, cibule, česnek, brambory, rajský protlak, červená mletá paprika, pepř, drcené chilli, červené víno, sádlo a sůl.

Postup:

Na sádle osmahneme opatrně cibulku do hněda. Přidáme maso, které pokrájíme na větší kostky. Přidáme do hrnce a opékáme až se začně maso dusit. Podle potřeby podlijeme vínem a zasypeme paprikou, chilli, pepřem a solí. Dusíme do měkka ... dle potřeby přidáme vodu. Když maso změkne, tak přidáme na větší kusy pokrájené brambory a dovaříme i ty do měkka. Guláš by měl mít minimum tekutiny a přiměřenou hustotu.

print Formát pro tisk