Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Grilovaný vepřový steak s fritovaným kuřetem a fazolema

Pokud z nenadání se objeví hosté, kteří nejsou očekáváni a hodlate je pohostit, tak toto je super rychlý recept, kdy kompletní menu bude připravené do půlhodiny včetně přípravy. Postačí vám jedna pánev a horkovzdušná fritéza a luxusně vypadající a stejně tak chutnající pokrm máte pripravený rychlostí blesku.

Recept přidán dne 05.04.2018 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaPokud z nenadání se objeví hosté, kteří nejsou očekáváni a hodlate je pohostit, tak toto je super rychlý recept, kdy kompletní menu bude připravené do půlhodiny včetně přípravy. Postačí vám jedna pánev a horkovzdušná fritéza a luxusně vypadající a stejně tak chutnající pokrm máte pripravený rychlostí blesku.

Suroviny:

Kuřecí horní stehna, vepřová kotleta bez kosti, fazole v chilli omáčce, červená paprika, pepř, sůl, drcené chilli a olej.

Postup:

Horní stehna osolíme a opepříme. A dáme je na cca 5 minut na 200C do vyhřáte fritézy. Poté zhruba 15-20 minut fritujeme na 160C. Z papriky, pepře, chilli, soli a oleje si připravíme marinádu, kterou potřeme kotlety a ty vkládáme na rozpálenou grilovací pánev. Jakmile máme maso z měkké a ogrilované z obou stran, tak jej dáme stranou a do výpeku přidáme fazole v konzervě. Necháme prohřát. Když je kuřecí maso hotové, tak jej podáváme společně s vepřovým, fazolema a čerstvým salátem ...

print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat