Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Gnochi s kuřecím masem a brokolicí

Gnochi (ňoky) jsou super surovinou pro rychlé vaření. Zpravidla se dostanou k nám jako chlazené, mražené nebo sušené. Ideální variata, která je v obchodech nejčastěji k dostání jsou sušené. A také těm se budeme teď věnovat. Vystačíte si opravdu jen s minimem surovin a báječná večeře je na světě ...
Recept přidán dne 09.05.2019 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaGnochi (ňoky) jsou super surovinou pro rychlé vaření. Zpravidla se dostanou k nám jako chlazené, mražené nebo sušené. Ideální variata, která je v obchodech nejčastěji k dostání jsou sušené. A také těm se budeme teď věnovat. Vystačíte si opravdu jen s minimem surovin a báječná večeře je na světě.

Suroviny:

Balení gnochů, kuřecí prsíčka, šlehačka, brokolice, česnek, cibule, máslo, pepř a sůl.

Postup:

Na másle zesklovatíme cibulku pokrájenou na drobno. Přidáme na plátky pokrájené kuřecí maso. Osolíme a opepříme. Pěkně necháme osmahnout. Přidáme brokolici a lehce podlejeme vínem(vodou). Necháme krátce podusit. Přidáme suché noky a pokračujeme v podušení. Jakmile gnochi změknou, tak celou směs zalijeme smestanou a necháme chvilku probublat. Dle potřeby dochutíme solí a pepřem. Pro naprostou dokonalost můžeme přidat i strouhaný parmazán. Okamžitě podáváme a už jen mlaskáme.

print Formát pro tisk