Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Fazole s tofu

Jakožto milovník fazolí jsem opět po nějakém čase se dal do přípravy svého oblíbeného jídla, ale tentokrát s drobnou změnou. Ačkoliv fazole připravuji stejným způsobem, tak tentokrát jsem vynechal uzeninu jako takovou a vyzkoušel přidat do fazolí uzené tofu. A abych byl upřímný, tak jsem ani nepoznal rozdíl jestli baštím točeňák nebo tofu. ...
Recept přidán dne 15.1.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla


Jakožto milovník fazolí jsem opět po nějakém čase se dal do přípravy svého oblíbeného jídla, ale tentokrát s drobnou změnou. Ačkoliv fazole připravuji stejným způsobem, tak tentokrát jsem vynechal uzeninu jako takovou a vyzkoušel přidat do fazolí uzené tofu. A abych byl upřímný, tak jsem ani nepoznal rozdíl jestli baštím točeňák nebo tofu.
Suroviny: Fazole v konzervě, cibule, česnek, tofu, chilli, worcestrová omáčka, sójová omáčka, kečup, olej, sůl a pepř.

Postup: Naprosto jednoduché …. Na drobno pokrájenou cibulku dáme osmažit do sklovita na olej, přidáme fazole, kečup, sójovou, worcestrovou omáčku. Necháme vydusit co nejvíce vody, ale již přidáme nadrobno posekaný česnek a chilli. Když již fazole mají žádanou konzistenci dochutíme solí a pepřem (případně omáčkami). A jako ideální příloha je čerstvý chléb.

print Formát pro tisk