Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Fazole pro chlapy

Fazole jsou jedinou luštěninou co snad každý chlap může. Těžko říct jestli to máme v krvi od dřívějších prospektorů, kovbojů a dalších bláznů co se toulali po krajině a jediné co si nesli v sedlové brašně byli suché fazole. A co k tomu? Co bylo. A to samé zůstalo i nám kovbojům velkoměsta. Fazole s tím co najdeme v regálu supermarketu ...
Recept přidán dne 17.1.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídla.


Fazole jsou jedinou luštěninou co snad každý chlap může. Těžko říct jestli to máme v krvi od dřívějších prospektorů, kovbojů a dalších bláznů co se toulali po krajině a jediné co si nesli v sedlové brašně byli suché fazole. A co k tomu? Co bylo. A to samé zůstalo i nám kovbojům velkoměsta. Fazole s tím co najdeme v regálu supermarketu :o))) A proto jdeme na chlapské fazole.
Suroviny: Pečené fazole v rajčatové omáčce, cibule, špek, uzené, čerstvý kozí sýr, pórek, pivo, worchesterová omáčka, kečup a chilli.

Postup: Na špeku osmažíme cibulku, přidáme fazole, uzené, kečup, pivo, chilli a worchester. Pomalu dusíme do silné husté omáčky. Servírujeme s pórkem a kozím sýrem.

print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat