Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA

Fazole na kyselo s uzeným

Luštěniny se málo vysdkytují v naší stravě a je to chyba. Luštěny obsahují dostatek bílkovin, které nahradí i maso, ale přeci jen nejlepší kombinace fazolí je právě s masem ... ovšem tentokrát zde nebudu prezentovat fazole s chilli nebo jak se oblínemě říká kovboské, mexické ...

Recept přidán dne 05.04.2016 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaLuštěniny se málo vysdkytují v naší stravě a je to chyba. Luštěny obsahují dostatek bílkovin, které nahradí i maso, ale přeci jen nejlepší kombinace fazolí je právě s masem ... ovšem tentokrát zde nebudu prezentovat fazole s chilli nebo jak se oblínemě říká kovboské, mexické či nějak jinak. Tentokrát se jedná o čistě českou variaci fazolí na kyselo podobně jako je čočka na kyselo ... a věřte je to opravdu bašta.

Suroviny: Pro rychlejší přípravu naložené obří bílé fazole (jdou použít jakékoliv suché bílé fazole), mouka, máslo, ocet, sůl, pepř a uzená krkovička.

Postup: Jako první si připravíme jíšku z mouky a másla. Rozředíme vodou nebo vývarem a přidáme fazole. Dochutíme solí, pepřem a octem. Na druhé pánvičce si na sucho opečeme uzenou krkovičku ... kdo má chuť může si přidat i kysané zelí.
print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat