Vyhledávání

Překlad/translate


MENU


- POLÉVKY - receptů 90
- POMAZÁNKY - receptů 10
- PŘÍLOHY - receptů 0
- HLAVNÍ JÍDLA - receptů 227
- CIZÍ KUCHYNĚ - recepty 87
- OSTATNÍ - receptů 91
- SLADKÁ JÍDLA - receptů 1

- VAŘÍME DO PRÁCE - receptů 1

- DĚLENÁ STRAVA - (P) - receptů 17
-
DĚLENÁ STRAVA - (S) - receptů 14
-
GRILOVÁNÍ - receptů 46
- UZENÍ - receptů 3
- VAŘENÍ V KOTLÍKU - receptů 13

- SPECIÁL: Koleno - receptů 19
- SPECIÁL: Kachna - receptů 4
- SPECIÁL: Žebra-bůček - receptů 21

- ARCHÍV RECEPTŮ (VŠE)
- POSLEDNÍ PŘIDANÉ RECEPTY
- NEJČTENĚJŠÍ RECEPTY

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: HLAVNÍ JÍDLA, MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ

Alpské karbanátky s kroketami (Německo)

Zajímavé spojení mletého masa sýru a smažených kroket v aplském stylu. Ani nebudete tušit jak rychle budete mít hotovo. Co teprve pokud su maso namelete sami a vy bute ti, kdo základní směs sestavíte k dokonalosti. No a abych nezapoměl ... určitě neopomeňte na vychlazené pivečko :o))))

Recept přidán dne 27.12.2018 - podívejte se i na další recepty na hlavní jídlaZajímavé spojení mletého masa sýru a smažených kroket v aplském stylu. Ani nebudete tušit jak rychle budete mít hotovo. Co teprve pokud su maso namelete sami a vy bute ti, kdo základní směs sestavíte k dokonalosti. No a abych nezapoměl ... určitě neopomeňte na vychlazené pivečko :o))))Suroviny:

Mleté maso plec, bůček (poměr 80/20), pravý eidamský sýr, mouka, mléko, strouhánka, vajíčko. Krokety jsou pořízené z polotovaru (Lidl ... alpské speciality). A nakonec čerstvě mletý pepř, muškátový oříšek, listová petrželka a sůl. Olej na smažení ...

Postup:

Maso nameleme, přidáme pokrájenou petrželku, osolíme, opepříme, osolíme a nastrouháme muškátový oříšek. Přidáme nastrouhaný sýr a trochu mléka a vypracujeme tuhé těsto. Vytvoříme placičky, které obalíme v mouce, vajíčku a strouhánce. A to klidně i dvakrát. Osmažíme na oleji ... krokety připravíme v horkovzdušné fritéze nebo případně v troubě. Podáváme společně s oblohou a vhodným dipem.

print Formát pro tisk