Novinky na webu

27.6.21 - Recepty i v angličtině

Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: GRILOVÁNÍ

Pizza z grilu pro lenochy

Pizza z grilu je jako z kamenné pece. Ideální je si připravit těsto pěkně dle originálního receptu, který je snadný. Ale rozhodnul jsem se, že zkusím těsto na pizzu co prodávají v marketech. No výsledek byl takový, že poctivé těsto na pizzu je super a kupovaná náhražka je o několik tříd jinde, ale pokud není čas, tak i tato alternativa příjde vhod.
Recept přidán dne 25.07.2018 - podívejte se i na další recepty na grilováníPizza z grilu je jako z kamenné pece. Ideální je si připravit těsto pěkně dle originálního receptu, který je snadný. Ale rozhodnul jsem se, že zkusím těsto na pizzu co prodávají v marketech. No výsledek byl takový, že poctivé těsto na pizzu je super a kupovaná náhražka je o několik tříd jinde, ale pokud není čas, tak i tato alternativa příjde vhod.

Suroviny:

Pizza těsto kupované, domácí sugo, sýry a salámy dle chuti na obložení ...

Postup:

Jako první si připravíme sugo. Čerstvá rajčata zbavíme slupky a pokrájíme na malé kousky. Na oleji odmahneme česnek a přidáme rajčata. Dusíme rajčata do měkka. Dle chuti osolíme, opepříme a drcené chilli. Tedy těsto na pizzu rozbalíme a připravíme okraje. Potřeme sugem a klademe v mém případě první je uzený eidam, neuzený sýr, niva, mozzarela a houby. Druhá pizza šunka, anglická slanina, paprikáš, houby. A posléze pečeme na pizza kameni dokud vše není hotové.

print Formát pro tisk