Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

KOMENTÁŘE

Vepřový guláš s hlívou ústřičnou zahuštěný cuketou

A kde je ta hlíva?

Zaslal/a: beer  •  Čas: 10.2.2018 1:13

STATISTIKA


TOPlist

Odkazy

Kategorie: GRILOVÁNÍ

Grilovaná kýta se zeleninou

Vepřové na grilu je v Česku hit. Asi pravděpodobně na českém grilu uvidíte flákotu vepřového než hovězí. Ale na tom není nic špatného. A grilované vepřové je opravdu bomba. A co teprve pokud se spojí i s grilovanou zeleninou jako rajčetem, cuketou, ale třeba i grilovaným žampiónem což je žrádlo samo o sobě ...
Recept přidán dne 23.05.2016 - podívejte se i na další recepty na grilováníVepřové na grilu je v Česku hit. Asi pravděpodobně na českém grilu uvidíte flákotu vepřového než hovězí. Ale na tom není nic špatného. A grilované vepřové je opravdu bomba. A co teprve pokud se spojí i s grilovanou zeleninou jako rajčetem, cuketou, ale třeba i grilovaným žampiónem což je žrádlo samo o sobě. Podívejme se na receptík.

Suroviny: Plátky vepřové kýty, originální koření gyros (původní řecké), cuketa, rajčata, okurky, olej, chilli, sůl a pepř.

Postup: Vepřové neklepeme! ale maso osolíme, opepříme, okořeníme gyrosem a zakápneme olejem a uložíme do ledničky na 24 hodin. Cca dvě hodiny před grilováním si cuketu rozčtvrtíme a pokrájíme příčnými řezi. A připravíme si směs koření (olej, chilli, česnek, koření gyros). Touto směsí natřeme cukety, ale i velký žampión/y. Posléze pozvolna grilujeme do zlatova. Podáváme s čerstvou zeleninou a kdo chce může si přidat chleba. Jinak samozřejmostí je ochucovadla jako chilli omáčka, kečup, hořčice či co kdo rád.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde