Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: GRILOVÁNÍ

Grilovaná kýta se salátem

Kýta se dá grliovat v celku, ale super je u na plátky. V současném nejistém počasí je dobré mít maso naložené pro každou příležitost. A pokud náhodou počasá nedopadne, ale kontaktní gril vše jistí. kýtu doporučuji marinovat déle 24 i 48 hodin. Vůbec to nevadí ... díky tomu maso dostane správný šmrnc ...
Recept přidán dne 02.06.2016 - podívejte se i na další recepty na grilováníKýta se dá grliovat v celku, ale super je u na plátky. V současném nejistém počasí je dobré mít maso naložené pro každou příležitost. A pokud náhodou počasá nedopadne, ale kontaktní gril vše jistí. kýtu doporučuji marinovat déle 24 i 48 hodin. Vůbec to nevadí ... díky tomu maso dostane správný šmrnc ... ještě drobná poznámka. V receptu používám koření gyros originál z Řecka. Toto koření neobsahuje sůl oproti běžně prodávaným. Takže pokud použijete české, tak maso již nesolte.

Suroviny: Vepřová kýta již nakrájená na plátky, koření gyros (ideálně originál), chilli, olej, pepř a sůl.

Postup: Maso osolíme, opepříme a okořeníme kořením a zakápneme olejem ... uzavřeme do vzduchotěsné misky a marinujeme v lednici 24-48 hodin. Grilujeme na dřevěném uhlí nebo na elektrickém grilu ... dle počasí a možností (v nejhorším přápadě i na pánvičce). Příloha je ideální zeleninový salát. Případně i pečivo.

print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat