Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

- Pitašů ve Velkém Třebešově
- U Vlčků na Pavlišově
- Restaurace SPORT v Náchodě
- Rest. VIKTORKA v Ratibořicích
- U Pešíků ve Stolíně
- VIETHAUS v Náchodě
- ALLA STAZIONE v Náchodě
- Restaurace Romance v Jaroměři
- Hotel K-TRUMF ve Velichovkách

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: GRILOVÁNÍ

Grilovaná kotleta s domácím hranolky

Večeře se zpravidla odbývají, ale osobně po těžkém pracovním dnu si rád dám něco na zub. A pokud není období kdy jde rozpálit gril nebo na to není čas, tak mám rád grilovací pánev. Ačkoliv to sice není grilování v pravém slova smyslu, tak chuťově se jedná o skvělou záležitost a domácí slim hranolky jsou důstojnou přílohou.
Recept přidán dne 01.03.2018 - podívejte se i na další recepty na grilováníVečeře se zpravidla odbývají, ale osobně po těžkém pracovním dnu si rád dám něco na zub. A pokud není období kdy jde rozpálit gril nebo na to není čas, tak mám rád grilovací pánev. Ačkoliv to sice není grilování v pravém slova smyslu, tak chuťově se jedná o skvělou záležitost a domácí slim hranolky jsou důstojnou přílohou.

Suroviny:

Vepřová kotleta bez kosti, pivo, smetana drcené chilli, pepř a sůl.

Postup:

Rozpálíme grilovací pánev a na ni vložíme osolené, opepřené a zasypané chilli plátky lehce naklepané kotlety a grilujeme z obou stran. Když maso ogrilujeme, tak zalijeme maso pivem a necháme dusit do změknutí. Až se velká část piva odpaří dáme stranou a přilijeme smetanu a necháme lehce již probublat aby vznikla lehká omáčka. Hranolky si připravíme v troubě nebo fritéze. Podáváme společně i s čerstvým salátem.print Formát pro tisk