Vyhledávání

Překlad/translate


MENU

KDE JSEM CO OCHUTNAL

TESTUJU ...

INFORMACE


- PROFIL NA FACEBOOKU
- PROFIL NA GOOGLE +
- KONTAKT
- O AUTOROVI
- O WEBU

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

STATISTIKA


TOPlist
Kategorie: GRILOVÁNÍ

Grilovaná horní a spodní stehna

Kuřecí maso na grilu je super. Osobně sice moc nemusím grilovaná prsíčka, ale stehýnka a křidélka jsou prostě nenahraditelní při pořádné BBQ párty. Tentokráte jsem sehnal dobrá a čerstvá stehna rozbouraná na horní a spodní. A protože jsem je nechtěl příliš zničit kořením, tak ...
Recept přidán dne 08.01.2020 - podívejte se i na další recepty na grilováníKuřecí maso na grilu je super. Osobně sice moc nemusím grilovaná prsíčka, ale stehýnka a křidélka jsou prostě nenahraditelní při pořádné BBQ párty. Tentokráte jsem sehnal dobrá a čerstvá stehna rozbouraná na horní a spodní. A protože jsem je nechtěl příliš zničit kořením, tak jsem si dal záležet na výběru bylinek a koření aby jemné kuřecí maso vyniklo svoji chutí ...Suroviny:

Kuřecí stehna rozbouraná nebo v celku, sladká, pálivá a uzená paprika, sušený česnek a cibule, suché bílé víno, olej, pepř a sůl.

Postup:

koření dle chuti smísíme s vínem a olejem a stehna naložíme přes noc do marinády a do lednice. poté grilujeme zprudka a posléze žár snížíme a necháme pěkně ke kosti propéci. Poté již podáváme se salátem a vhodou BBQ omáčkou.

print Formát pro tisk

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat